Hikayemiz

GALATA SARNIÇ

NEDEN BİZ

Yemeği sadece yemek için değil sizi hoşnut kılacak bir şekilde vakit geçirebileceğiniz bugün ne yesem diye kendinize soru sorduğunuzda vakit kaybetmeyerek yemek yemenin tadını çıkaracağınız kalite ve hizmet anlayışını mükemmele ulaşma tutkusuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyarız.

Kalite politikamız

Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

BİRLİKTELİK

Güleryüzlü, sizlerin rahatınız ve huzurunuz için çalışan personelimiz sizlere çok keyifli bir gece yaşatacak.. Sizlere özenle sunduğumuz yemeklerimizi hijyenik ortamdaki mutfağımızda hazırlamaktayız.

BAŞARI

Sonrasında ise sizlere paylaşmak üzere derliyoruz.Her bir adımda sizin için daha iyisini bulmayı hedefliyoruz. umarız sizin için bunu başarabilmişizdir.
Afiyet Olsun:)